طراحی یک مرکز داده

طراحی یک مرکز داده 

مرکز داده قا بلیتی است که برای سیستم‌های کامپیوتری میزبان و دستگاه‌های متصل مانند ارتباطات از راه دور سیستم‌های ذخیره‌سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. مرکز داده معمولاً شامل منبع تغذیه پشتیبان ، اتصالات ارتباطات داده‌ی ما زاد ، کنترل محیط زیست و دستگاه‌های ایمنی است. عملیات فناوری اطلاعات از ویژگی‌های مهم اکثر عملیات‌های صنعتی است که در آن تداوم تجارت قابل توجه است که به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد که بسته به سیستم اطلاعاتی خود ، تجارت خود را اداره کنند. بنابراین ، بدست آوردن کلیه اطلاعات موجود از روش‌های تجاری شرکت برای اجرای صحیح عملیات داخلی و خارجی آن امری اجتناب ناپذیر است. تأمین زیرساخت قابل اطمینان از نظر امنیت و پایداری برای انجام عملیات فناوری اطلاعات به منظور کاهش هرگونه احتمال اختلال ضروری است. بنابراین یک مرکز داده برای پیش بینی قابلیت اطمینان و کارایی محیط کامپیوتر میزبان خود باید از استانداردهای بالایی استفاده کند. این امر از طریق مشاوره مناسب با متخصصان حاصل می‌شود.

طراحی یک مرکز داده

برای مشاوره ، Edge 1 عمدتاً پیشنهادهایی از جمله شبکه ، شبکه سرمایه گذاری نهایی ، انتخاب مرکز داد ه ، طراحی مرکز داده از ساخت یک قفسه POP تا کل قفسه را ارائه می‌کند. ما در زمینه‌های طراحی ، ارائه خدمات پیاده‌سازی و خدمات مدیریت مداوم ، مشاوره ارائه می‌دهیم. خدمات مشاوره مرکز داده  Edge 1شامل موارد زیر است:

مطالعات تداوم پروژه

بودجه‌ی تداوم پروژه‌ی مرکز داده با استفاده از معیارهای اصلی طراحی در دو طبقه اصلی
1) بودجه زیرساخت فناوری و خدمات
2) پشتیبانی از زیرساخت ها و خدمات حاصل می‌شود.

دسترسی و مدیریت ریسک

بررسی گسترده مرکز داده برای ارزیابی ظرفیت زیرساخت‌های پشتیبانی برای تأمین دسترسی مستمر شامل ارزیابی سایت ، تخمین وضعیت بار موجود ، مقایسه با محدودیت‌های قابلیت ، تشخیص اشکالات مهم خطر احتمال خرابی ، تخمین توانایی حفاظت همزمان سایت و مشاوره تخصصی در مورد توسعه است.

بررسی سیستم‌های قدرت و خنک‌کننده

تکنسین‌های متخصص ما توانایی بارگذاری کامل را دارند و می‌توانند از نمونه‌سنجی مستقیم تا ثبت اطلاعات هفتگی را پوشش دهند. روش ما مهارت‌های تجاری و فناوری را به گونه‌ای ترکیب می‌کند تا از رضایت مشتری از ابتدا تا نتیجه‌ی کار اطمینان حاصل کند.

معرفی صاحبان پروژه

ما با توجه به نیازهای لازم ، منبع تغذیه و نیازهای خنک کننده در مورد تنظیم مجدد اتاق کامپیوتر، به تیم مدیریت فناوری اطلاعات مشاوره می‌دهیم. هم‌چنین در مورد انتخاب پشتیبانی ایده‌آل ، زیرساخت برای پروژه فناوری اطلاعات، مجموعه‌ای از گزینه‌ها را ارائه می‌دهیم. ما برای حضور برابر تیم فناوری اطلاعات برای شرکت در جلسات مدیریت ، معماری ، مهندسی یا ساخت و ساز مشورت می‌کنیم.

برنامه‌ریزی قالب کارشناس فناوری

از منبع تغذیه اضافی ، خدمات پشتیبانی 7×24 و چندین سیستم کنترل محیطی گرفته تا روش‌های جامع کنترل و اتوماسیون، و مایل‌ها اتصالات کابلی ، تجهیزات صنعت امروز همگی مرکب هستند. نه تنها ساختارها پیچیده‌تر هستند ، بلکه فرایندی که توسط آن‌ها ساخته می‌شوند نیز پیچیده هستند. به همین ترتیب ، انجمن ، مهندسی و کار گروهی نیاز به ساختن مناسب و به موقع آن دارند. خدمات مشاوره ما روند کار را برای شما ساده می‌کند و این روند را به نحوی کاهش می‌دهد.

  گزینش سایت

کارشناسان ما با تهیه نقشه‌های انتزاعی از سایت‌های مرکز داده‌های داده شده به همراه ایجاد نقشه‌های انتزاعی و تعیین بودجه برای ساخت سایت، به مشتریان خود کمک می‌کنند. ما از پایگاه داده‌ای از مرکز داده در ایالات متحده پشتیبانی می‌کنیم که باعث می‌شود زمان و هزینه مشتری برای جستجو در سایت کاهش یابد.

  • ثبات تجارت و بازیابی فاجعه

  • Edge 1 متخصصان باتجربه‌ای را برای تعیین ضرورت ثبات و بازیابی تجارت شما دارد. خدمات تخصصی ما راه‌های شناسایی و ادغام تجارت و فناوری اطلاعات را در یک برنامه گسترده ماندگار فراهم می‌کند.

  • ارزیابی جابجایی و برنامه‌ریزی

  • لازم است تیم پروژه جابجایی تجهیزات فناوری اطلاعات در مراحل اولیه ایجاد و از قبل تنظیم شوند. با تهیه‌ی نقشه ساخت و شروع ساخت و ساز ، تیم باید برای برنامه‌ریزی تجهیزات مورد نیاز و جابجایی آن‌ها سخت کار کند. تیم مشاوره ما می‌تواند این مرحله را با تعالی راهنمایی کند.

طراحی یک مرکز داده

دیگر مطالب:

روش ایجاد سیستم اتصال به زمین در یک مرکز داده

اخبار و تازه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *