logo

درباره آدنا سامان

شرکت فنی و مهندسی  آدِنا سامان در ابتدای سال 1391 به منظور فعالیت در زمینه فناوری اطلاعات تاسیس گردید و راه پر فراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت تکنولوژی در کشور با همراهی مدیران و متخصصین علوم فناوری اطلاعات و ارتباطات پیموده است .
این گروه با نگرش مشتری مداری بر فعالیتهای خود از همان ابتدای راه تلاش نموده تا سبب افزایش خوشنودی مشتریان ، بهبود کیفیت خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای مشتریان محترم خود باشد، افزایش کارآیی در ارائه خدمات فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان، جزو مهم ترین اصول و ارزشهای فعالیتهای کارکنان این شرکت مییاشد .
از افتخارات این شرکت پرسنل تحصیل کرده، فنی و مجرب آن می باشد که همگی سوابق کافی و درخشان در سازمانهای دولتی و خصوصی را دارا بوده و همچنین از سوی شرکت های بین المللی بزرگ صاحب مدارک معتبر و بین المللی هستند و ودر حال حاضر نیز علاوه بر فعالیت های پروژه ای مشغول به تدریس در آموزشگاه ها و موسسات معتبر میباشند .
این شرکت در سال 1398 با ادغام در مجموعه معظم پرشیا سیستم به صورت واحدی مستقل در زمینه طراحی ، مشاوره و احداث مراکز داده و دیتا سنتر ، ارائه راه حلهای جامع ارتباطی ، بستر سازی شبکه های فیبر نوری و کابل مسی ، پروژه های FTTH  و بستر سازی برق و خدمات برق صنعتی و ارتینگ با سابقه اجرای ده ها پروژه دولتی و خصوصی موفق در کنار تامین مالی و حمایت شریک کاری خود پرشیا سیستم آماده ارائه خدمات به بخش بزرگتری از بازار IT در کشور میباشد . امید است با توکل و یاری خداوند متعال و تکیه بر کادر متخصص و مجرب خود بتوانیم نقش موثری در پیشبرد اهداف و نیازهای فنی و تخصصی کشور عزیزمان ایران، ایفا نمائیم .

 

خدمات تیم آدنا سامان

سیستم کنترل تردد

سیستم تهویه و سرمایش

سیستم کنترل محیطی

ابنیه و عمرانی

ابنیه و عمرانی

برق و الکتریکال

سیستم اعلام اطفاء